KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14024370
nr 1402 4370
Blandteknik
E Leps. Signerad, daterad 41, Parklandskap, 47x37, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:52:51
500 kr
1.500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr